Seznam závodů v sezóně:




DatumNázev závoduMěstoZávodiště
05.01.19Jugendhallenmeeting des LAC Erdgas ChemnitzChemnitzH
06.01.1916. Sparkassen-HochsprungmeetingHerzebrock-ClarholzH
06.01.19Oddílové závody - uzavřenéNehvizdyH
07.01.19AKADEMICKÉ mistrovství ČR v halové atletice jednotlivců a družstevPrahaH
09.01.191. halová středaJablonec n.N.H
09.01.191. veřejné závody OlympuPrahaH
11.01.19I. Veřejné závody PASPrahaH
11.01.19ETSU Track & Field Invitational 2019 (East Tennessee State)Johnson CityH
12.01.195. NeujahrsspringenMerzigH
12.01.19Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůziJablonec n.N.H
12.01.19Přebor Středočeského krajePrahaH
13.01.19Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyňPrahaH
16.01.192. halová středaJablonec n.N.H
16.01.192. veřejné závody OlympuPrahaH
18.01.19II. Veřejné závody PASPrahaH
19.01.19Jablonecká hala 2019Jablonec n.N.H
19.01.19Offene LandeshallenmeisterschaftenChemnitzH
19.01.19Přebor Jihočeského krajePrahaH
20.01.19Mistrovství Plzeňského krajePrahaH
20.01.19Přebor kraje VysočinaPrahaH
20.01.19Offene LandeshallenmeisterschaftenChemnitzD
20.01.19Emory Indoor InvitationalBirminghamH
22.01.193. veřejné závody OlympuPrahaH
23.01.193. halová středaJablonec n.N.H
24.01.19Veřejné halové závody mladšího žactvaPrahaH
26.01.19Přebor Jihočeského kraje žactvaPrahaH
26.01.19Mezinárodní mítinkVídeňH
26.01.19Mistrovství Karlovarského krajePrahaH
27.01.19Přebor Ústeckého kraje mužů a ženPrahaH
27.01.19Přebor Pardubického kraje OPENPrahaH
30.01.194. halová středaJablonec n.N.H
30.01.19Veřejné halové závody staršího žactvaPrahaH
02.02.19Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mládežeJablonec n.N.H
02.02.19Přebor Prahy dospělýchPrahaH
06.02.195. halová středaJablonec n.N.H
08.02.19Mistrovství ČR ve vícebojíchPrahaH
09.02.19Mezinárodní mítinkLipskoH
09.02.19Přebor Ústeckého kraje žactvaJablonec n.N.H
09.02.19Zimní pražská tyčka 2019PrahaH
10.02.19Mistrovství ČR v chůziPrahaH
10.02.19Mitja Marató de BarcelonaBarcelonaS
12.02.19Mítink EA-Czech Indoor GalaOstravaH
13.02.194. veřejné závody OlympuPrahaH
13.02.196. halová středaJablonec n.N.H
16.02.19Mistrovství ČR mužů a ženOstravaH
17.02.19Mistrovství Plzeňského kraje žactvaPrahaH
17.02.19Memoriál Karla LíbalaJablonec n.N.H
20.02.197. halová středaJablonec n.N.H
23.02.19Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekPrahaH
23.02.19South Atlantic Conference Indoor T&F ChampionshipsWinston-SalemH
24.02.19MČR v halových vícebojích veteránůJablonec n.N.H
24.02.19Běžecký dvojbojKadaňD
01.03.19MISTROVSTVÍ EVROPYGlasgowH
02.03.19Mistrovství ČR žáků a žákyňOstravaH
09.03.19Mistrovství ČR veteránůJablonec n.N.H
09.03.19Mistrovství ČR veteránůJablonec n.N.D
09.03.19Mistrovství Plzeňského kraje předžactvaPrahaH
09.03.19Tradiční Valašská laťkaValašské MeziříčíH
10.03.1942. ročník Velká cena města Pardubic v hodu břemenemPardubiceD
13.03.19Hala SABZOPrahaH
15.03.19Lenoir-Rhyne Southside Power & Fitness InvitationalHickoryD
15.03.19Jerusalem maraton 2019JerusalemS
16.03.19Velikonoční hala žactvaJablonec n.NH
23.03.19Velká žatecká KP v krosuŽatecK
24.03.19Mistrovství světa veteránůToruňH
24.03.19Mistrovství světa veteránůToruňD
29.03.19Emory Classic (Emory University)AtlantaD
30.03.19Mistrovství ČR v přespolním běhu mládežeMladá BoleslavK
06.04.19Sportisimo 1/2Maraton PrahaPrahaS
06.04.19Lenoir-Rhyne Classic Track and Field MeetHickoryD
06.04.19Chodecké závody PoděbradyPoděbradyS
06.04.1921. Nationale Landesmeisterschaft Senioren-Wurf-5-KampfRegis BreitingenD
12.04.19Podještědská hodinovkaJablonné v PodještědD
13.04.1914. WerferpokalGroßolbersdorfD
13.04.1953. ročník Olomoucké dvacítky v chůziOlomoucS
13.04.19Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a ženPardubiceS
18.04.19SAC Outdoor ChampionshipsHickoryD
19.04.1919. ročník Hanáckého půlmaratonuOlomoucS
20.04.19Vrhačský pohár mládeže 1.koloChomutovD
20.04.191.Vrhačský PětibojKolínD
23.04.191. klubové závodyBílinaD
25.04.19Čokoládová tretra - čtvrtfináleJablonec n.N.D
26.04.19Memoriál F. Honče ve skoku vysokém a zahajovací závodyDěčínD
27.04.19Zahajovací závody na drázeBílinaD
27.04.19Horst Seifert Meeting 2019ZittauD
01.05.19Veřejné závody Ústí nad LabemÚstí n.L.D
01.05.19Májové závodyÚstí n.L.D
01.05.19D-H-D, 10 km na dráze, běh a chůze, 51. ročníkDěčínD
03.05.193. veřejné závody PASPrahaD
04.05.19Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. ŽactvaBílinaD
04.05.191. kolo KP družstev mládežeKladnoD
05.05.19Volkswagen Maraton PrahaPrahaS
05.05.19Vrhačský pohár mládeže 2.koloDěčínD
05.05.19Mistrovství ČR v maratonu mužů a ženPrahaS
05.05.19Chodovská tretra - Memoriál Libora DočkalaChodovD
07.05.194. veřejné závody PASPrahaD
08.05.19Youth Athletics - Sokol Grand PrixKolínD
08.05.191.kolo KP družstev mužů a ženLovosiceD
11.05.19KP ve vícebojích elévstvaBílinaD
11.05.19Mai-Athletik 2019 mit Kreismeisterschft Sächs. Schweiz/OsterzgebirgeFreital-WeißigD
11.05.19KP jednotlivců M, Ž, J, DKladnoD
11.05.19Přebor Prahy mužů a žen - OPENPrahaD
11.05.19KP jednotlivců ve vícebojích LKASRumburkD
11.05.1910 km chůze pro 2. kolo I. a II. ligy mužů a ženMiloviceS
14.05.191. kolo KPD dorostu a staršího žactvaÚstí n.L.D
14.05.19Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IVRumburkD
15.05.19Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IVÚstí n.L.D
15.05.19Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Teplice, Kategorie IVBílinaD
15.05.19Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Litoměřice, Kategorie IIILovosiceD
15.05.19Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IVChomutovD
15.05.19I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekPrahaD
15.05.191.kolo krajského přeboru družstev mladšího žactvaChomutovD
16.05.191. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východDěčínD
16.05.19Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Teplice, Kategorie IIIBílinaD
16.05.19Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Litoměřice, Kategorie IVLovosiceD
16.05.19Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IIIChomutovD
17.05.19Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Louny, Kategorie III a IVŽatecD
18.05.191. kolo II. ligy mužů a žen, skupina ABílinaD
18.05.191. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BHradec KrálovéD
19.05.19Krajský přebor ÚKAS mladšího žactva a elévstvaÚstí n.L.D
19.05.191. kolo II. ligy mužů a žen, skupina BSušiceD
21.05.19Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IVÚstí n.L.D
23.05.19Veřejné závody PAS žactvaPrahaD
25.05.19Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na drázePrahaD
25.05.1910 km chůze pro 3. kolo I. a II. ligy mužů a ženPraha-OpatovS
25.05.192.kolo KP družstev Středočeského kraje mládežeKolínD
26.05.19Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého krajeDěčínD
28.05.19Memoriál Ludvíka DaňkaTurnovD
30.05.195. veřejné závody PASPrahaD
31.05.19Mistrovství ČR ve vícebojíchZlínD
01.06.19Olympic HopesBrnoD
01.06.19Hallesche WerfertageHalleD
02.06.19Krajský vrhačský pohár Ústí nad Labem - 3. koloÚstí n.L.D
03.06.19Mítink EA-Memoriál Josefa OdložilaPrahaD
05.06.192.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého krajeDěčínD
06.06.19Okresní přebor elevůChomutovD
08.06.192. kolo II. ligy mužů a žen, skupina AKladnoD
08.06.192. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BNové Měst n.M.D
08.06.192. kolo I. ligy mužů a žen, skupina APrahaD
09.06.192. kolo KPD mužů a ženÚstí n.L.D
09.06.1910 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. CZelenečS
09.06.19Trofeo Manolitos de ColmenarColmenar ViejoD
09.06.19Sprinterský trojbojŘíčanyD
09.06.192. kolo II. ligy mužů a žen, skupina BTáborD
10.06.193. klubové závodyBílinaD
11.06.19Veřejné závody A. C. TEPO KladnoKladnoD
11.06.19Praga Academica 2019PrahaD
11.06.19Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnouPlzeňD
12.06.192. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekPrahaD
12.06.192. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactvaMostD
13.06.192. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východÚstí n.L.D
14.06.19Finale der ErzgebirgsspieleSchwarzenbergD
15.06.19KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactvaBílinaD
15.06.19Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na drázePrahaD
15.06.19MČR veteránůSvitavyD
18.06.19Veřejné závody A. C. TEPO KladnoKladnoD
18.06.19Atletický mítink královského města - 6. ročníkKadaňD
19.06.19Čokoládová tretra - semifinále OstravaOstravaD
20.06.19Mítink IAAF-Zlatá tretra OstravaOstravaD
20.06.193. Kolínský vrhačský čtvrtekKolínD
22.06.193. kolo II. ligy mužů a žen, skupina ARumburkD
22.06.193. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BKolínD
22.06.19Zahajovací závodyKlášterec n.O.D
22.06.19Tradiční děčínská míleDěčínD
22.06.193. kolo II. ligy mužů a žen, skupina BVlašimD
23.06.193. kolo KPD mužů a ženČeská LípaD
23.06.19Cto Madrid Sub 23 y Sub 20MadridD
24.06.19Letní olympiáda dětí a mládežeJablonec n.N.D
25.06.192. víceboje UK FTVSPrahaD
25.06.1918. České akademické hry - AtletikaBrnoD
27.06.197. veřejné závody PAS žactva a vložené závodyPrahaD
28.06.19Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na drázeOlomoucD
03.07.19Vlašimské memoriály a vícebojeVlašimD
03.07.19Kolínská tyčkařská středaKolínD
05.07.19Pražské memoriályPrahaD
06.07.19Chomutovská hodinovkaChomutovD
07.07.19Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorekGyörD
07.07.19KP v chůzi na dráze + chodecký mítinkRumburkD
11.07.19MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LETGävleD
13.07.19Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenekTrnavaD
13.07.19Kladno hází a Kladenské memoriályKladnoD
13.07.1945.ročník Ceny Pacova ve vícebojíchPacovD
18.07.19MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮBorasD
20.07.19Zlatá desítka Emila ZátopkaPrahaD
20.07.19Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cenaNové Město n.M.D
21.07.1910000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. A, B, CNové Město n.M.D
24.07.19Zlatá pětka Emila ZátopkaPrahaD
26.07.19Mistrovství ČR mužů a žen na drázeBrnoD
26.07.19Evropské hry veteránůTurínD
27.07.19Zlatý maratón Emila ZátopkaPrahaS
03.08.19Letní mítink VC LitomyšleLitomyšlD
03.08.1910 km chůze pro 4. kolo I. ligy mužů a ženPřerovS
10.08.19T.KOP CUP 2019PrahaD
10.08.1922. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s.LounyD
17.08.19Bílinská půlka 47.ročníkBílinaD
17.08.192.Vrhačský PětibojKolínD
18.08.19CAS Meeting International 2019SchifflangeD
21.08.191. Atletická středa v HouštceHouštkaD
24.08.194. kolo II. ligy mužů a žen, skupina ATurnovD
24.08.194. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BMladá BoleslavD
25.08.19Okolo Máchova jezírkaTřebíčS
28.08.19Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meetingBrnoD
28.08.192. Atletická středa v HouštceHouštkaD
29.08.19III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekPrahaD
30.08.19Podblanická tretraVlašimD
31.08.19Memoriál V. Koči ve vrhu koulí a rámcové závodyDěčínD
31.08.19Kolínská tyčkařská sobotaKolínD
31.08.193. kolo KP družstev Středočeského kraje mládežeHouštkaD
31.08.19Trinationaler TeamcupZittauD
01.09.19Chůze ve VyškověVyškovD
01.09.1912. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana MazanceDomažliceD
03.09.193.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostuChomutovD
05.09.19Kolínský tyčkařský čtvrtekKolínD
05.09.194.Vrhačský čtvrtekKolínD
07.09.19Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v ČecháchJablonec n.N.D
08.09.19Baráž o postup do extraligy mužů a ženPrahaD
08.09.193.Kolo KPD dospělýchChomutovD
10.09.19Klubové testovací závodyPlzeňD
10.09.193. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina západMeziboříD
11.09.194. Atletická středa v HouštceHouštkaD
11.09.193. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východLovosiceD
12.09.19Grand Prix Ústí nad Labem 2019Ústí n.L.D
13.09.19IV. kolo MPD mužů a ženPrahaD
14.09.19Velké ceny měst Litvínova a MeziboříMeziboříD