Seznam závodů v sezóně:




DatumNázev závoduMěstoZávodiště
06.01.18JugendhallenmeetingChemnitzH
07.01.1815. Sparkassen-HochsprungmeetingClarholzH
08.01.18Akademické mistrovství ČRPrahaH
09.01.181. OlympcupPrahaH
10.01.181. halová středaJablonec n.N.H
10.01.182. OlympcupPrahaH
12.01.181. veřejné závody PASPrahaH
13.01.18Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůziJablonec n.N.H
13.01.18Přebor Středočeského kraje dospělýchPrahaH
13.01.18Veřejné halové atletické závodyČeský BrodH
14.01.18Přebor Středočeského kraje žactva + (KP v chůzi)PrahaH
16.01.183. OlympcupPrahaH
17.01.182. halová středaJablonec n.N.H
19.01.182. veřejné závody PASPrahaH
20.01.18Jablonecká hala 2018Jablonec n.N.H
20.01.18Mistrovství Karlovarského krajePrahaH
20.01.18Přebor kraje VysočinaPrahaH
21.01.18Mistrovství Karlovarského kraje předžactvaPrahaH
23.01.184. OlympcupPrahaH
26.01.183. veřejné závody PASPrahaH
27.01.18Indoor Track & Field ViennaVídeňH
27.01.18Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského krajePrahaH
27.01.18Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a ženJablonec n.NH
27.01.18Přebor Prahy staršího žactvaPrahaH
31.01.184. halová středaJablonec n.N.H
31.01.185. OlympcupPrahaH
03.02.18CMCM Indoor MeetingLuxembourgH
03.02.18Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje dorostu a žactvaJablonec n.N.H
03.02.18Přebor Prahy dospělýchPrahaH
07.02.185. halová středaJablonec n.N.H
07.02.186. OlympcupPrahaH
09.02.18Mistrovství ČR ve vícebojíchPrahaH
10.02.1816. MITGAS Schüler-HallensportfestLipskoH
10.02.18Mítink EALinzH
10.02.18Přebor Jihočeského kraje žactvaPrahaH
10.02.18Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 mJalonec n.N.H
11.02.18Halový přebor mužů a žen Ústeckého krajeJablonec n.N.H
11.02.18Mistrovství ČR v chůziPrahaH
13.02.18Athletics Indoor Ostrava IIOstravaH
13.02.18Zimní pražská tyčka 2018PrahaH
14.02.186. halová středaJablonec n.N.H
17.02.18Mistrovství ČR mužů a žen v halePrahaH
18.02.18Jablonecký skokanský mítinkJablonec n.N.H
21.02.187. halová středaJablonec n.N.H
22.02.18Veřejné závody PAS staršího žactvaPrahaH
24.02.182. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránůJablonec n.N.H
24.02.182. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránůJablonec n.N.D
24.02.18Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekOstravaH
25.02.18Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého krajeJablonec n.N.H
28.02.188. halová středaJablonec n.N.H
03.03.18Mistrovství ČR žáků a žákyňOstravaH
10.03.18Mistrovství Plzeňského kraje nejmladšího žactvaPrahaH
10.03.18XXVIII. Mistrovství České republiky atletiky veteránů v halePrahaH
10.03.18XXVIII. Mistrovství České republiky atletiky veteránů v halePrahaD
11.03.18Velká cena města Pardubic v hodu břemenemPardubiceD
17.03.18Běh Kyselkou a KP Ústeckého kraje v přespolním běhuBílinaK
17.03.18Velikonoční halaJablonec n.N.H
19.03.18Mistrovství Evropy veteránů v haleMadridH
19.03.18Mistrovství Evropy veteránů v haleMadridD
19.03.18Mistrovství Evropy veteránů v haleMadridK
24.03.18Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu a žactvaDolní DobroučK
31.03.18Ústecký VitaSport půlmaratonÚstí n.L.S
07.04.1813. WerferpokalGroßolbersdorfD
07.04.18Sportisimo 1/2maratonPrahaS
14.04.18Misstrovství ČR v půlmaratónuPardubiceS
14.04.18Pardubický vinařský půlmaratonPardubiceS
14.04.1810 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a 2. kolo II. ligy mužůMiloviceS
16.04.18Boston MaratonBostonS
21.04.18Oddílové závody + Kontrolní závody SHBílinaD