Seznam závodů v sezóně:




DatumNázev závoduMěstoZávodiště
06.01.18JugendhallenmeetingChemnitzH
07.01.1815. Sparkassen-HochsprungmeetingClarholzH
08.01.18Akademické mistrovství ČRPrahaH
09.01.181. OlympcupPrahaH
10.01.181. halová středaJablonec n.N.H
10.01.182. OlympcupPrahaH
12.01.181. veřejné závody PASPrahaH
13.01.18Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůziJablonec n.N.H
13.01.18Přebor Středočeského kraje dospělýchPrahaH
13.01.18Veřejné halové atletické závodyČeský BrodH
14.01.18Přebor Středočeského kraje žactva + (KP v chůzi)PrahaH
16.01.183. OlympcupPrahaH
17.01.182. halová středaJablonec n.N.H
19.01.182. veřejné závody PASPrahaH
20.01.18Jablonecká hala 2018Jablonec n.N.H
20.01.18Mistrovství Karlovarského krajePrahaH
20.01.18Přebor kraje VysočinaPrahaH
21.01.18Mistrovství Karlovarského kraje předžactvaPrahaH
23.01.184. OlympcupPrahaH
26.01.183. veřejné závody PASPrahaH
27.01.18Indoor Track & Field ViennaVídeňH
27.01.18Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského krajePrahaH
27.01.18Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a ženJablonec n.NH
27.01.18Přebor Prahy staršího žactvaPrahaH
31.01.184. halová středaJablonec n.N.H
31.01.185. OlympcupPrahaH
03.02.18CMCM Indoor MeetingLuxembourgH
03.02.18Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje dorostu a žactvaJablonec n.N.H
03.02.18Přebor Prahy dospělýchPrahaH
07.02.185. halová středaJablonec n.N.H
07.02.186. OlympcupPrahaH
09.02.18Mistrovství ČR ve vícebojíchPrahaH
10.02.1816. MITGAS Schüler-HallensportfestLipskoH
10.02.18Mítink EALinzH
10.02.18Přebor Jihočeského kraje žactvaPrahaH
10.02.18Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 mJalonec n.N.H
11.02.18Halový přebor mužů a žen Ústeckého krajeJablonec n.N.H
11.02.18Mistrovství ČR v chůziPrahaH
13.02.18Athletics Indoor Ostrava IIOstravaH
13.02.18Zimní pražská tyčka 2018PrahaH
14.02.186. halová středaJablonec n.N.H
17.02.18Mistrovství ČR mužů a žen v halePrahaH
18.02.18Jablonecký skokanský mítinkJablonec n.N.H
21.02.187. halová středaJablonec n.N.H
22.02.18Veřejné závody PAS staršího žactvaPrahaH
24.02.182. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránůJablonec n.N.H
24.02.182. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránůJablonec n.N.D
24.02.18Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekOstravaH
25.02.18Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého krajeJablonec n.N.H
28.02.188. halová středaJablonec n.N.H
03.03.18Mistrovství ČR žáků a žákyňOstravaH
10.03.18Mistrovství Plzeňského kraje nejmladšího žactvaPrahaH
10.03.18XXVIII. Mistrovství České republiky atletiky veteránů v halePrahaH
10.03.18XXVIII. Mistrovství České republiky atletiky veteránů v halePrahaD
11.03.18Velká cena města Pardubic v hodu břemenemPardubiceD
17.03.18Běh Kyselkou a KP Ústeckého kraje v přespolním běhuBílinaK
17.03.18Velikonoční halaJablonec n.N.H
19.03.18Mistrovství Evropy veteránů v haleMadridH
19.03.18Mistrovství Evropy veteránů v haleMadridD
19.03.18Mistrovství Evropy veteránů v haleMadridK
24.03.18Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu a žactvaDolní DobroučK
31.03.18Ústecký VitaSport půlmaratonÚstí n.L.S
07.04.1813. WerferpokalGroßolbersdorfD
07.04.18Sportisimo 1/2maratonPrahaS
14.04.18Misstrovství ČR v půlmaratónuPardubiceS
14.04.18Pardubický vinařský půlmaratonPardubiceS
14.04.1810 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a 2. kolo II. ligy mužůMiloviceS
16.04.18Boston MaratonBostonS
18.04.181. kolo atletického poháru přípravekPrahaD
21.04.18Oddílové závody + Kontrolní závody SHBílinaD
22.04.18VIRGIN MONEY LONDON MARATHONLondonS
23.04.18VZ PAS žactvaPrahaD
24.04.18DSC Abendsportfest Lauf und WurfDresdenD
26.04.18Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IVMostD
27.04.181. kolo KPD st. ŽactvoKladnoD
27.04.18Memoriál Ferdy HončeDěčínD
28.04.18Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 mBrnoD
28.04.18Zahajovací závody na drázeBílinaD
28.04.184. Horst-Seifert-MeetingZittauD
30.04.18Kladivo na ČarodějnicePrahaD
01.05.184. Veřejné závody PASPrahaD
01.05.18Májové závodyÚstí n.L.D
01.05.18Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji a vložené závodyPřerovD
01.05.18Veřejné závody na 150 m a 300 mÚstí n.L.D
01.05.1850. ročník - D-H-D 10000 m na dráze (běh a chůze)DěčínD
04.05.185. veřejné závody PASPrahaD
04.05.18Čokoládová tretra - základní koloOtrokoviceD
05.05.1827. ročník Chodovské tretryChodovD
05.05.18Bílinské víceboje openBílinaD
05.05.18KP ve vícebojích mladšího žactva a elévůBílinaD
05.05.18I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládežeHouštkaD
08.05.18Memoriál Miroslava KitzbergeraOstrovD
08.05.18Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závodyLiberecD
08.05.18XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města OlomouceOlomoucD
08.05.18Youth Athletics – Sokol Grand PrixKolínD
09.05.181. kolo KPD ÚKAS dorostu a st. ŽactvaBílinaD
09.05.181. kolo Pražského poháru mládežePrahaD
09.05.18Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IIIChomutovD
09.05.183. kolo atletického poháru přípravekPrahaD
10.05.18Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Žatecko, Kategorie III a IVŽatecD
10.05.18Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IVChomutovD
10.05.18Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IVÚstí n.L.D
10.05.18Velká cena města KlatovKlatovyD
11.05.182. klubové závodyBílinaD
12.05.18Krajský pohár družstev v hodu kladivem - 1.KOLOChomutovD
12.05.18KPJ ve vícebojíchČeská LípaD
12.05.18Přebor Prahy mužů a ženPrahaD
13.05.181. kolo KP družstev ÚKAS mužů a ženMezibožíD
14.05.18Atletické pondělí v LitomyšliLitomyšlD
15.05.181. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactvaDěčínD
16.05.18Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Teplice, Kategorie IVBílinaD
17.05.18Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Louny, Kategorie III a IVŽatecD
17.05.18Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - okres Litoměřice, Kategorie IVLovosiceD
17.05.18Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Teplice, Kategorie IIIBílinaD
18.05.18Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Litoměřice, Kategorie IIILovosiceD
19.05.181. kolo extraligy mužů a ženPrahaD
19.05.181. kolo I. ligy mužů a žen, skupina AKladnoD
19.05.181. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BKolínD
19.05.181. kolo II. ligy mužů a žen, skupina ABílinaD
19.05.188. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let)PrahaD
20.05.182. kolo KP družstev ÚKAS mužů a ženChomutovD
22.05.18Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký, Kategorie III a IVÚstí n.L.D
23.05.18Přebor České republiky stavebních školBílinaD
24.05.182. kolo KPD staršího žactva - skupina AJablonec n.N.D
25.05.18Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na drázePrahaD
26.05.1810 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, skupina A, B, D, EPrahaS
26.05.18Hallesche WerfertageHalleD
26.05.18KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, DkyKladnoD
26.05.18KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. ŽactvaBílinaD
29.05.18Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018TurnovD
31.05.189. veřejné závody PASPrahaD
31.05.18Atletický mítink královského městaKadaňD
31.05.18Čokoládová tretra - krajské fináleZlínD
01.06.18Mistrovství ČR mládežnických kategorií ve vícebojíchKolínD
02.06.18Krajský pohár mládeže v hodu kladivem - 2. koloÚstí n.L.D
02.06.18Mezinárodní mítink Oslava atletiky ke 100. výročí vzniku ČeskoslovenskaPlzeňD
02.06.18Veřejné závody AC Ústí nad LabemÚstí n.L.D
04.06.18Mítink EA - Memoriál Josefa OdložilaPrahaD
05.06.182. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. ŽactvaDěčínD
06.06.182. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactvaÚstí n.L.D
06.06.182. kolo KP Středočeského kraje družstev mládežeKolínD
07.06.18Praga Academica 2018PrahaD
07.06.184. kolo atletického poháru přípravekPrahaD
09.06.182. kolo I. ligy mužů a žen, skupina APrahaD
09.06.182. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BNové Město n.M.D
09.06.18Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostuPtujD
10.06.182. kolo II. ligy mužů a žen, skupina APrahaD
10.06.182.kolo KPD LKAS M+ŽLiberecD
13.06.18Zlatá tretra OstravaOstravaD
14.06.181. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekPrahaD
15.06.182. kolo KPD staršího žactvaBerounD
16.06.18KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorekDěčínD
16.06.18KPJ LKAS dorostu a juniorů16.6.2018D
16.06.18MU Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorekVyškovD
17.06.18KP jednotlivců ÚKAS ml. žactva a elévstvaBílinaD
17.06.18Mezikrajové utkání družstev staršího žactvaJihlavaD
17.06.183. kolo KPD dospělýchJablonec n.N.D
18.06.183. VitaSport dvanáctiminutovkaKrupkaD
18.06.18České akademické hryBrnoD
18.06.18Kladivářské házeníÚstí n.L.D
19.06.18Veřejné závodyPardibiceD
23.06.18MČR veteránů na drázeRumburkD
23.06.18Mistrovství ČR juniorstva a dorostu na drázePrahaD
23.06.18Tradiční Děčínská míleDěčínD
26.06.183. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactvaBílinaD
26.06.18Pardubický atletický mítink 2018PardubiceD
27.06.18Veřejné závody v hodu kladivem a diskemPrahaD
27.06.1811. veřejné závody PAS žactvaPrahaD
27.06.18Kontrolní vrhyNymburkD
30.06.183. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BMladá BoleslavD
01.07.1817.European mountainrunningchampionshipsSkopjeK
01.07.182. kolo extraligy mužů a ženOstravaD
01.07.183. kolo II. ligy mužů a žen, skupina ALiberecD
03.07.1810. veřejné závody PASPrahaD
05.07.18MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LETGyörD
07.07.1839. ročník Chomutovské hodinovkyChomutovD
08.07.18Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 letKrakowD
09.07.18Atletické pondělíLitomyšlD
10.07.18Grand Prix Ústí nad LabemÚstí n.L.D
10.07.18MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮTampereD
14.07.1810000 m chůze pro 4. kolo II.ligy mužůNové Město n.M.D
14.07.18Kladno hází a Kladenské memoriályKladnoD
14.07.18Majstrovstvá SR veteránovKošiceD
20.07.18Zlatá desítka Emila ZátopkaPrahaD
21.07.183. vrhačský pětibojKolínD
21.07.18Velká cena Nového Města nad MetujíNové Město n.M.D
28.07.18Mistrovství ČR mužů a žen na drázeKladnoD
04.08.18Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorekBělá pod PradědemK
04.08.18Otevřené Mistrovství ČR ve vrhačském pětiboji veteránůKolínD
04.08.1856. ročník Přerovské padesátkyPřerovS
11.08.18T.KOP CUP 2018PrahaD
14.08.18Chomutovské úterýChomutovD
16.08.18Závody na soustředění Plzeň 2018PlzeňD
18.08.1853. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300mDomažliceD
18.08.18Bílinská půlkaBílinaD
21.08.18Pražské memoriályPrahaD
22.08.18Atletická středaHouštkaD
22.08.18Velká cena KolínaKolínD
24.08.18Večerní závodyDěčínD
25.08.184. kolo I. ligy mužů a žen, skupina AHouštkaD
25.08.184. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BJablonec n.N.D
25.08.184. kolo II. ligy mužů a žen, skupina AKladnoD
25.08.18Mistrovství ČR družstev mužů a ženUherské HradištěD
26.08.184. kolo KPD mužů a ženČeská LípaD
28.08.182. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekPrahaD
29.08.18Atletická středaHouštkaD
29.08.183. kolo KP Středočeského kraje družstev mládežeVlašimD
31.08.183.kolo Středočeského KP družstev staršího žactvaKolínD
01.09.18Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní SlezskoJablonec n.N.D
01.09.18Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na drázeOstravaD
01.09.18Vlašimské memoriály a vícebojeVlašimD
02.09.183. kolo KP družstev ÚKAS mužů a ženDěčínD
04.09.18Velká cena města ChebuChebD
04.09.18MISTROVSTVÍ SVĚTA VETERÁNŮMalagaD
04.09.18MISTROVSTVÍ SVĚTA VETERÁNŮMalagaK
05.09.18Atletická středaHouštkaD
05.09.18Hradecké memoriályHradec KrálovéD
06.09.183. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. ŽactvaChomutovD
08.09.182. kolo KPD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje juniorstva, dorostuPísekD
08.09.18Krajský pohár mládeže v hodu kladivem - 3. koloMostD
09.09.18Velké ceny měst Litvínova a MeziboříMeziboříD
10.09.18EKAG 2018BrnoD
11.09.184. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactvaChomutovD
12.09.1813. veřejné závody PAS žactvaPrahaD
12.09.18Atletická středaHouštkaD
14.09.18Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400mDomažliceD
15.09.18Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenekJablonec n.N.D
15.09.18Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina APrahaD
15.09.18Mattoni 1/2Maraton Ústí nad LabemÚstí n.L.S
15.09.18Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina BTřebíčD
15.09.18Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorekHradec KrálovéD
16.09.185. kolo KPD dospělíTurnovD
16.09.18Baráž o postup do extraligy mužů a ženÚstí n.L.D
16.09.18Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v ČecháchPacovD
16.09.18MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚHU DO VRCHUCanilloK
18.09.18Okresní kolo SAP - MostMostD
19.09.18Okresní kolo SAP - ChomutovChomutovD
19.09.18Okresní kolo SAP - Ústí nad LabemÚstí n.L.D
20.09.18Okresní kolo SAP - LitoměřiceLovosiceD
22.09.18Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v ČecháchStříbroD
22.09.18Mistrovství ČR žáků a žákyň na drázeJablonec n.N.D
22.09.18Herbstmeeting & Europasportfest U10 bis U16ZitauD
25.09.18XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise AlexyMariánské LázněD
28.09.1814. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpemUherské HradištěD
28.09.18Krajské mistrovství atletických přípravek jednotlivcůOstrovD
28.09.18Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorekPrahaD
28.09.18Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenekOpavaD
29.09.18Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyňGyörD
29.09.18Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na drázePrahaD
30.09.18Atletická neděle - podzimPrachaticeD
30.09.18Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorekBěchoviceS
04.10.18Krajské finále SAP - Ústecký krajÚstí n.L.D
06.10.18Děčínská hodinovkaDěčínD
06.10.18Přebor Prahy ve vícebojíchPrahaD
06.10.18Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyňHraniceD
07.10.18Soutěž veteránských družstev 2018LovosiceD
10.10.18Republikové finále atletického čtyřbojeOpavaD
13.10.18Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětibojiPrahaD
13.10.18Oddílové závodyBílinaD